КАБАЧОК Світлана Іванівна
/Files/images/Кабачок.jpg

Музичний керівник. Має вищу спеціальну освіту, спеціаліст вищої категорії. Стаж роботи з дітьми дошкільного віку 28 років. В закладі працює з дня його відкриття

ХІРНА Наталія Іванівна

/Files/images/хІРНАЯ.jpg

Вихователь. Має вищу спеціальну освіту. Має педагогічне звання Вихователь-методист. З дітьми дошкільного віку працює понад 28 років. В закладі працює з дня його відкриття.

МАРТІЯН Тетяна Адамівна

/Files/images/Мартіян.jpg

Вихователь. Має вищу спеціальну освіту, спеціаліст вищої категорії. Стаж педагогічної роботи 26 років. В закладі працює з 2012 року

КАЗАНСЬКА Світлана Олексіївна

/Files/images/Казанська.jpg

Вихователь. Має вищу спеціальну освіту, спеціаліс І категорії. Стаж роботи з дітьми дошкільного віку 11 років. В закладі працює з 2012 року

РОЖКОВА Галина Анатоліївна
/Files/images/IMG-939801e73b892491e38c806552f4f2cf-V.jpg

Вихователь. Має спеціальну педагогічну освіту. Стаж роботи 11 років. В закладі працює з 2012 року

ЄЛЄТІНА Анастасія Борисівна
/Files/images/Єлєтіна.jpg

Вихователь. Має вищу спеціальну освіту, спеціаліст ІІ категорії. Стаж роботи з дітьми дошкільного віку 11 років. В закладі працює з 2012 року.

БАТЮК Світлана Анатоліївна

/Files/images/Батюк.jpg

Вихователь. Має вищу спеціальну освіту. Спеціаліст І категорії. Стаж роботи 10 років. В закладі працює з 2013 року.

ЯТЧЕНКО Олена Кузьмівна

/Files/images/Ятченко 1 (2).jpg

Вихователь. Має вищу базову освіту. За фахом вихователь дітей дошкільного віку. Має педагогічне звання Вихователь-методист. Стаж педагогічної діяльності 30 років. В закладі працює з серпня 2017 року.

ОЛІЙНИК ЮЛІЯ ЮРІЇВНА

/Files/images/Олійник.jpg

Вихователь. Має вищу спеціальну освіту. В нашому закладі працює з 2021 року.

ЧЕРНІКІНА ОЛЕНА ПАВЛІВНА

/Files/images/Черникина.jpg

Практичний психолог. Має вищу спеціальну освіту, спеціаліст І категорії. З дітьми дошкільного віку працює 20 років. В закладі працює з 2014 року.