• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Наші вихователі Хірна Н.І. та Маковецька А.С. взяли участь у семінарі -тренінгу за методом М.Монтессорі, що проходив на базі Центру гармонійного розвитку дитини "Бджілка"

Наші вихователі Хірна Н.І. та Маковецька А.С. взяли участь у семінарі -тренінгу за методом М.Монтессорі, що проходив на базі Центру гармонійного розвитку дитини "Бджілка"

2012-02-13

/Files/images/website.jpg
Шановні відвідувачі сайту!

Тепер, за допомогою нашого сайту, ви можете дізнатися інформацію про наш заклад, переглянути фотографії та відео, поспілкуватися один з одним.

На нашому сайті ми будемо розміщати інформацію про наших вихователів та вихованців, інформацію про семінари, конкурси, які проходитимуть у нас і багато іншої корисної інформації.

У колекції фотоальбомів ви можете знайти фотографіями з наших заходів, свят, конкурсів. А за допомогою блоку новин ми будемо висвітлювати найважливіші та найцікавіші новини!

Наш сайт був створений на базі безкоштовної інтернет платформи EDUkIT (http://edu.kh.ua), яка поширена по всій Україні і дозволяє безкоштовно створювати сайти для всіх установ освіти.
Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.