Наші традиції

В нашому дошкільному закладі проходять цікаві і різноманітні звходи. Сподіваємось, що багато з них стануть традиціями.

1 ВЕРЕСНЯ

Навчальний рік починається урочистою лінійкою, в якій беруть участь діти, батьки і працівники. В цей день проводиться заняття на тему " Я і моя країна"

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

В цей день проводиться концерт для працівників дошкільного закладу.

ОСІННІЙ ЯРМАРОК

В жовтні проводиться виставка поробок з природного матеріалу на тему "Щедра осінь тут ходила", які виготовили дітьми разом з батьками. Експозиція розміщується на першому поверсі і всі відвідувачі дошкільного закладу можуть оглянути її. Закінчується демонстрація розвагою ""Осінній ярмарок", яка проходить за участб дітей і батьків на подвір'ї дошкільного закладу.

.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для дітей всіх вікових груп проводяться святкові ранки.

СВЯТО ДЛЯ МАМИ

В цей день діти всіх груп вітають своїх мам, бабусь, вихователів з святом весни і краси.
Дарують подарунки, що виготовили своїми руками і запрошують на святковий концертю

ВЕЛИКДЕНЬ

Розвага для дітей старшого дошкільного віку.

Коментарi