• Наші педагоги

КАБАЧОК Світлана Іванівна.
Музичний керівник. Має вищу спеціальну освіту. Стаж роботи з дітьми дошкільного віку 23 роки. В закладі працює з дня його відкриття.
/Files/images/DSC05717.JPG

ХІРНА Наталія Іванівна.
Вихователь. Має вищу спеціальну освіту. З дітьми дошкільного віку працює понад 28 років. В закладі працює з дня його відкриття./Files/images/хірная.jpg

МАРТІЯН Тетяна Адамівна.
Вихователь. Освіта вища. Закінчила Харківський педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди. З дітьми дошкільного віку працює 25 років. В закладі працює з 2012 року.
/Files/images/3.jpg

КАЗАНСЬКА Світлана Олексіївна.
Вихователь. Має вищу спеціальну освіту. Стаж роботи з дітьми дошкільного віку 7 років. В закладі працює з 2012 року.
/Files/images/DSC05693.JPG

РОЖКОВА Галина Анатоліївна.
Вихователь. Має спеціальну педагогічну освіту. Стаж роботи 10 років. В закладі працює з 2012 року.
/Files/images/DSC05724.JPG

ЄЛЄТІНА Анастасія Борисівна.
/Files/images/DSC05695.JPG

БАТЮК Світлана Анатоліївна.
Вихователь. Має вищу спеціальну освіту. Стаж роботи 6 років. В закладі працює з 2013 року.
/Files/images/DSC04308.JPG

ЯТЧЕНКО Олена Кузьмівна

Вихователь. Має вищу базову освіту. За фахом вихователь дітей дошкільного віку. Стаж педагогічної роботи 30 років. В закладі працює з серпня 2017 року.

ЧЕРНІКІНА ОЛЕНА ПАВЛІВНА

Практичний психолог. Має вищу спеціальну освіту. З дітьми дошкільного віку працює 20 років. В закладі працює з 2014 року.
/Files/images/DSC_3856.JPG

Коментарi